Fundacja ALTUM rozpoczęła działalność operacyjną

Inaugurujemy działanie naszego serwisu informacyjnego, gdzie znajdą się nie tylko aktualne informacje o projektach i programach realizowanych przez fundację, ale i anonsy dotyczące innych wydarzeń i programów wspieranych, bądź promowanych przez nas. Zamieszczać będziemy też wpisy o ciekawych inicjatywach i wydarzeniach z dziedzin bliskich naszym celom, opisywanych hasłami inspirującymi: EDUKACJA – NAUKA – INNOWACYJNOŚĆ – ROZWÓJ.

W dziale publikacje znajdziecie Państwo interesujące artykuły własne lub przedruki z innych mediów oraz wywiady z osobami, których działalność zbieżna jest z naszymi celami lub dobrze ilustruje przyjmowane przez nas hasła inspirujące. W dziale tym rekomendowane będą przez nas publikacje książkowe, wydawnictwa multimedialne i filmy. (sam, 03.12.2012r.)