18 września 2020

Wydłużony nabór wniosków w konkursie badawczym

Mamy dla Państwa ważną i dobrą informację: przedłużamy termin naboru wniosków w ogłoszonym przez Fundację konkursie badawczym.

Nowy termin zakończenia naboru wniosków aplikacyjnych to:

30 września 2020 (do godz. 24.00)

Przypominamy najważniejsze założenia trwającego konkursu:

Celem konkursu jest stworzenie nowego modelu programu grantowego na zapotrzebowanie diagnostyczno-badawcze, który zakłada swobodę w zakresie wyboru obszarów/tematów/priorytetów. Założeniem Konkursu jest wyjście od realnych potrzeb Wnioskodawców a nie konieczności wpisania ich wniosków aplikacyjnych w punktowane tematy/priorytety konkursowe, które wyznaczył wcześniej organizator.

Aplikować mogą wszystkie chętne podmioty, organizacje, firmy (sektor publiczny, pozarządowy i prywatny). Nie zamykamy możliwości zdobycia grantu dla reprezentanta żadnego z sektorów – każdy z nich posiada bowiem potrzebę diagnozy i badań obszaru, który go interesuje i który ma wpływ na jego rozwój.
Co oferuje Fundacja Altum – Instytut Analiz Strategicznych w ramach konkursu badawczego?
W konsultacji (by jeszcze lepiej poznać Państwa potrzeby i oczekiwania) ze zwycięzcą konkursu nasz think tank przeprowadzi badanie i analizę opisanego we wniosku obszaru za kwotę 50.000 zł.
Termin realizacji badań – do 10 grudnia 2020 r.
Sposób wyboru najlepszego wniosku aplikacyjnego określa regulamin konkursu.

Aneks do Regulaminu Konkursu ofert na potrzeby analityczno-badawcze

1. Regulamin Konkursu_ALTUM