22 kwietnia 2022
Forma aktywności: , ,

Zoomers Business Mixer

Instytut Analiz Strategicznych Fundacji ALTUM, Akademicki Inkubator Przedsiebiorczości Politechniki Poznańskiej oraz Fundacja Wielkopolska Pracownia Pomysłów zapraszają na Zoomers Business Mixer.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wysłanie maila potwierdzającego obecność na adres aip@put.poznan.pl. Wydarzenie jest ostatnim z cyklu spotkań dla studentów i uczniów szkół średnich, podczas których uczestnicy rozwijają swoje kompetencje w zakresie przedsiębiorczości, pracy zespołowej, zarządzania finansami.

Agenda spotkania skupia się na wsparciu „Zoommersów” – Pokolenia Z, czyli pokolenia ludzi urodzonych od roku 1995 do roku 2010, dopiero wkraczających na rynek pracy. W ramach wydarzenia wystąpią przedstawiciele jednostek partnerskich, a także poprawadzone będę dyskusje i warsztaty dotyczące możliwości realizacji zawodowej pokolenia.