22 października 2020 Tagi: ,

Kibice klubów piłkarskich wobec ograniczeń związanych z pandemią COVID 19

Ekspert Instytutu Analiz Strategicznych Fundacji ALTUM  – Paweł Chmielowski  -socjolog, przedsiębiorca, analityk sportowy, specjalista z zakresu badań ilościowych i statystyki, Właściciel Agencji Analityki Sportowej Sport Analytics oraz Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych TriC – przeprowadził badania dotyczące wpływu ograniczeń związanych z pandemią COVID19 na działanie klubów piłkarskich i ich otoczenia.
Pandemia koronawirusa sprawiła, że obecność kibiców piłkarskich w pierwszej kolejności zostało ograniczona do zera. Z czasem jednak ośrodki decyzyjne pozwoliły zapełniać w części stadiony sportowe. Wyniki przeprowadzonych dwufalowo badań obrazują odczucia społeczne związane z tymi wydarzeniami, obawy i wizje.
RAPORT

Kibice klubów piłkarskich wobec ograniczeń związanych z pandemią COVID 19

RAPORTY
Z BADAŃ

W dziale tym prezentujemy wybrane raporty z naszych badań będące wynikiem prac zespołów eksperckich Fundacji. Raporty w empiryczny sposób diagnozują różne obszary analiz związane m.in. z kapitałem społeczno – kulturowym, sektorami kreatywnymi, polityką senioralną czy przedsiębiorczością dając szeroki zasób wiedzy w danym obszarze. Nasze badania nie tylko ukazują istotne tematy i problemy, inicjują dyskusje, ale i generują konkretne rozwiązania i rekomendacje.

Napisz przed jakim wyzwaniem stoi Twoja organizacja? Jaki problem wymaga rozwiązania lub jaka decyzja dotycząca obecnej sytuacji jest do podjęcia i wymaga wsparcia eksperckiego?

W czym możemy pomóc?