15 grudnia 2019

Cyryl Club otwarty!

Cyryl Club otwarty! W minioną sobotę Cyryl Club – miejsce spotkań i współpracy poznańskich NGOsów otworzył swoje podwoje. Liderem nowego projektu jest Stowarzyszenie PROJEKT POZNAŃ, a partnerami – inicjatorami są Fundacja Wielkopolska Pracownia Pomysłów, Instytut Poznański, Stowarzyszenie KOLIBER oraz Fundacja ALTUM. Tak, mamy już tabliczkę na drzwiach naszego wspólnego z partnerami gabinetu. Jesteśmy przekonani, że będzie to miejsce dobrej, efektywnej pracy i współpracy dla poznańskich organizacji pozarządowych, skupiających się w swojej działalności na promocji bliskich nam wspólnych ideałów.