12 września 2023

O brokerach poradnictwa w panelu podczas PKD

W dniach 28-29 września 2023 w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Poznańskiego Kongresu Gospodarczego organizowanego przez Fundację Instytut Poznański. W 30 panelach dyskutowało będzie ponad 150 panelistów,

Podobnie jak w pierwszej edycji PKG w roku 2022, także w tym roku Instytut Analiz Strategicznych Fundacja ALTUM przyjął patronat merytoryczny tego wydarzenia, a nasi przedstawiciele będą prowadzili panele dyskusyjne na związane z naszą działalnością tematy.

Jeden z paneli, na temat wielkopolskiej przedsiębiorczości, poprowadzi także dr K. Bondyra, odpowiedzialny za merytoryczną stronę naszego projektu „Cyfrowa platforma wsparcia organizacji poradniczych” . Nasza obecność na PKD to okazja do promocji tego projektu i rozmów z przedstawicielami branżowych organizacji pracodawców, które mogą wyrazić zainteresowanie przystąpieniem do projektu.

Projekt „Cyfrowa platforma wsparcia organizacji poradniczych”, który realizuje Fundacja Altum sfinansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033. Program udziela wsparcia publicznego organizacjom pozarządowym zajmującym się poradnictwem. Całkowita wartość finansowania projektu Cyfrowa platforma wsparcia organizacji poradniczych ze środków programu: 385 554,00 zł.